+994 55 432 28 29
  info mail vivo-book
Daxil ol
  0 51 Müəllif: Vivo-Book 1 həftə və 1 gün əvvəl
  Jodi Meadows - Yetim Kraliçe
  0  • Jodi Meadows - Yetim Kraliçe
   Yetim Kraliçe üç bölümden oluşuyor: Balık kartalları, Tılsımlı Topraklar, Bıçak.
   Aecor Kraliçesi Wilhelmina Korte Tek Gece Savaşı ile yetim ve yuvasız bırakılan, bir sene yetimhanede büyüdükten sonra oradan kaçtığı arkadaşları ile birlikte Balık Kartallarını kuran, krallığını geri almak ve halkına yeniden liderlik yapmak için çırpınan, soylu bir mülteci kılığına girerek İndigo Krallığı’nın içine sızan bir casus… Bir prenses… Bir kraliçedir.
   “Tılsım İndigo Krallığı’na ulaştığında her şey yerle bir olacak ve aynalar bunu durduramayacak.”
   Tılsımın bir sorun olduğu keşfedildiğinde büyü yapmak yasa dışı kılınalarak Tılsım İttifakı imzalanmaya başlanır. İmzalanmak istemeyenler zorlanır ve bir çok aile perişan olur. Aecor’da onlardan biridir. Büyü yapmanın yasa dışı olduğu, yapanlarında artık ortalarda görünmediği bir krallık olan İndigo Krallığı’nın ordusu Aecor’u Tılsım İttifakı’na uymadığı için işgal eder.

   İşgal gecesinde Aecor’da Korte’nin anne ve babası dahil bir çok yetişkin ölür ve kalan çocuklar yetimhaneye yerleştirilir. Wilhelmina bir yıl yetimhanede kaldıktan sonra kaçar.

   Wil krallığının başına geçmek, tılsımı durdurmak ve için uzun yıllar bekler. Balık Kartalları ile yaptığı planla İndigo Krallığı’nın Skyvale Sarayına Liada Hanedanlığının mülteci düşesi olarak sığınır. Aecor geri almak için tüm bilgiler saraydır. Wilhelmina arkadaşı Melanie ile sarayın haritasını çizerek ve topladıkları tüm bilgileri geceleri saraydan gizlice kaçarak Balık kartallarına ulaştırırlar.   jodi-meadows-yetim-kralice.pdf [6.45 Mb] (Count: 6)  Information
  Members of Guest cannot leave comments.