Vivo-Book

John Green - Kağıttan Kentler

585    0    
John Green - Kağıttan Kentler
Kitabın ana karakteri olan Quentin, ailesinin de büyük yardımı ile başarılı ve sakin bir hayat sürmekte ve lisenin son sınıfında üniversite planları yapmaktadır. Platonik olarak aşık olduğu Margo ise 2 yaşından beri onun komşusudur fakat Margo okulun en havalı ve güzel kızı olduğu için Quentin Margo ya çok yakın olsa da aslında çok uzağındadır. Unutamadığı en büyük anısı ile daha çocukken Margo ile oynarken birlikte buldukları bir cesettir.

Quentin bir gece Margo’yu odasının penceresinde yüzü boyalı olarak bulur. Margo Quentin’den arabasını ister ve dahası bu gece için onun şoförlüğünü yapmasını da ister. Quentin gece yarısı bu isteğe bir anlam veremez fakat Margo ile zaman geçirme fırsatı yakaladığı için öneriyi kabul eder. Herkes uyuduktan sonra Quentin ve Margo, Margo’nun listesindeki yapılacakları yapmak için şehrin karanlığında yola koyulurlar.

Margo, sevgilisinin onu aldattığı öğrendikten sonra o gece herkesten intikam almak ister. Eski sevgilisi kız ile birlikte iken yakalanmasına neden olur, onun çıplak fotoğraflarını çeker, gıcık olduğu arkadaşının arabasına balık koyar vs. Mola verdiklerinde bir gökdelene çıkarlar ve Margo yaşadıkları şehri nasıl kağıttan bir kente benzettiğini anlatır.


john-green-kagittan-kentler.pdf [13,16 Mb] (Yüklənilib: 165)

Bölmə:
Məlumat
Hörmətli Guest, sizin qeydiyyatınız olmadığı üçün siz rəy yaza bilməzsiniz.Xahiş edirik qeydiyyatdan keçin.
все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать